Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Orentavimosi varžybos, SkiErg, Snaigės žygis, LMŽ kalnų slidinėjimas, Olimpinės mylios šliuožimas, dailusis čiuožimas, grafičių piešimas, Ledo ritulys, bėgimas ir kita. Registruokis net jei nesi sportininkas
Vynas ir Prancūzija tyri tiek daug sąsajų, kad turbūt būtų sunku ir atskirti, kuris be kurio negalėtų išlikti. Vyno turizmas šioje šalyje yra puikiai išplėtotas – pravažiuojančius keliautojus žavi bekraščiai vynuogynai, turistus kviečia tūkstančiai vyno rūsių, vyno žinovus vilioja galybė išskirtinių vyno rūšių. Atrodytų, viskas tuo ir pasakyta. Tačiau vyno krašte galimos ir kitokios su vynu susijusios pramogos.
Pirtyje, kur būna labai karšta ir drėgna, gera vėdinimo sistema yra ypač svarbi. Tinkamai įrengta ventiliacija apsaugo pirtį nuo drėgmės. Tačiau ventiliacija reikalinga ne tik tam, kad po maudynių būtų pašalinama drėgmė, bet ir tam, kad besikaitinant pirtyje gerai cirkuliuotų oras.
Nors tautos tradicijos ir kiek kitokios, šįsyk nekalbėsime apie alkoholio žalą, ypač pirtyje. Kalbėsime apie gėrimus, kuriuos būtina vartoti kaitinantis pirtyje, siekiant atstatyti prarastų skysčių pusiausvyrą. Vanduo sudaro žmogaus audinių pagrindą ir yra būtinas termoreguliacijos procesų dalyvis.
Lietuvoje lauko baseinų naudojimo sezonas, palyginti, neilgas. Norint, kad atėjus pavasariui lauko baseinas vėl būtų tinkamas naudojimui, rudenį atvėsus orams ir pasirodžius pirmosioms šalnoms tenka juo pasirūpinti, atlikti kai kuriuos konservavimo darbus.
Sparčiai paplitę Lietuvoje lauko pirtys-kubilai ne tik siūlo naujus pojūčius ir malonias akimirkas, bet ir reikalauja specialios kruopščios priežiūros. Štai keletas svarbiausių kubilo priežiūros aspektų.
Terminiai šaltiniai – viena iš Vengrijos vizitinių kortelių. Šioje šalyje trykšta per 1000 geoterminių šaltinių. Vengrijos sostinė Budapeštas yra oficialiai paskelbtas SPA miestu, o visoje šalyje išsibarsčiusiuose SPA centruose vienu metu terminių šaltinių vandens malonumais gali mėgautis apie 300 tūkstančių žmonių!
Tik balandžio 13 - 20 dienoms fantastiškas pasiūlymas už super kainą visiems, norintiems išbandyti kažką nepaprasto!

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Sveikatai naudingiausios ir geriausios tos vantos, kurias pjauna vasaros saulėgrįžos metu, kai beržo lapai visiškai subrendę.