Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Greitoji paieška
Įveskite pirties, kaimo turizmo sodybos, SPA centro pavadinimą ar kitą raktinį žodį.
 
Detalioji paieška
Savivaldybė
 
Pobūdis:
Kaimo sodyba
Sporto klubas
Pramogų centras
SPA centras
Stovyklavietė
Viešbutis
Kaimo pirtis
Miesto pirtis
Paslaugos ir pramogos:
Masažas
Baseinas
Kubilas
Sukūrinė vonia
Pirties procedūros
Vantos
Eteriniai aliejai
Tavo pirties nėra čią? Pranešk apie tai mums info@pirtyje.lt
Populiariausi
Įvertinimas:
Sveikatingumo ir grožio centras „SPA Rožynas“ yra įsikūręs Panevėžyje. Čia galima rasti poilsio, grožio ir ramybės oazę.
Įvertinimas:
„Roko sodyba“ įsikūrusi 5 kilometrų atstumu nuo greitkelio Vilnius - Kaunas (nuo Vilniaus 60 km, nuo Kauno 40 km). Sodyba skirta šeimyniniam poilsiui.
Įvertinimas:
Kaimo turizmo sodyba „Joginta“ yra įsikūrusi Kalvelių kaime, Lazdijų rajone, Veisiejų regioninio parko teritorijoje, prie Šlavantėlių ežero. Tai puiki vieta ramiam ir turiningam poilsiui.
Įvertinimas:
Vila "Chateau Amber" kitaip dar vadinama "Gintarinė pilis" įsikūrusi ant gintarinio Baltijos jūros kranto, gaiviai kvepiančiame pušynėlyje. Šis dviejų aukštų, keturių žvaigždučių, aštuonių kambarių prabangus viešbutis svečių laukia tiek žiemą, tiek vasarą. Vila įsikūrusi tik 1 km iki centrinės Vytauto gatvės šurmulio, prie pat dviračių tako Palanga - Šventoji, todėl tik keliolika minučių dviračiu skiria nuo Palangos ir Šventosios centrų. Paplūdimiu, už 250 m į pietus nuo vilos yra labai platus moterų papludimys, o į šiaurę - vyrų.

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Anot Teodoro Narbuto, senovėje turtingieji lietuviai mėgo šiltose maudyklėse maudytis kartais net kelis kartus per dieną.
Skelbimai
Profesionalios pirtininko - masažuotojo paslaugos visoje Lietuvoje.
Dirbu su įvairaus dydžio grupėmis arba vienu žmogumi. Mano tikslas - suteikti kokybišką paslaugą, kad žmogus pajustų pirties malonumą, atsipalaiduotų ir...
Jauki ir nedidelė pirtis šalia Vilniaus tikros pirties gerbėjams. Puikiai pritaikyta vanotis ir vanoti.  Galima šveisti kūną druska, kava, moliu  ir kitomis priemonėmis. Vienu metu patogiai telpa 6 - 8 žmonės. Pirtyje stovi...
Atliekame įvairius staliui skirtus darbus. Įrenginėjame pirtis, priešpirčius, terasas ir pavesines. Konsultacija telefonu: +37068222436