Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / Chateau Amber / Bendra informacija
Chateau Amber
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Naglio alėja 17, Palanga
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Baseinas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros | Eteriniai aliejai
Bendra informacija
Vila "Chateau Amber" kitaip dar vadinama "Gintarinė pilis" įsikūrusi ant gintarinio Baltijos jūros kranto, gaiviai kvepiančiame pušynėlyje. Šis dviejų aukštų, keturių žvaigždučių, aštuonių kambarių prabangus viešbutis svečių laukia tiek žiemą, tiek vasarą. Vila įsikūrusi tik 1 km iki centrinės Vytauto gatvės šurmulio, prie pat dviračių tako Palanga - Šventoji, todėl tik keliolika minučių dviračiu skiria nuo Palangos ir Šventosios centrų. Paplūdimiu, už 250 m į pietus nuo vilos yra labai platus moterų papludimys, o į šiaurę - vyrų.
Paslaugos ir pramogos
Šis viešbutis puiki vieta vestuvėms, pokyliams, pobūviams ir šeimyninėms šventėms. Savininkai gali pasiūlyti sniego baltumo Xdecor paviljoną, talpinantį iki 100 svečių, 25 vietų pobuvių salę su jaukiu židiniu. Nakvynę aštuoniose kambariuose, apartamentus su vaizdu į jūrą, pirčių kompleksą su burbuline vonia ir poilsio zona, puikią erdvę dalykiniams susitikimams, prezentacijoms konferencijoms. Viešbutyje konfortabiliu transportu teikiama svečių pasitikimo, parvežimo ir pristatymo Palangos, Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostose paslauga (iki 7 asmenų).
Kambariai
Viloje "Chateau Amber" gali apsistoti kiekvienas ramybės, poilsio ir gryno oro pasiilgęs svečias. Poilsiautojų laukia šiuolaikiškai įrengti kambariai ant pačio jūros kranto. Vilai išskirtinumo suteikia tai, kad kiekvienas kambarys turi savo pavadinimą:
Kambarys Nr.1 "Pušis" - su vaizdu į pušyną, galima ištisas valandas mėgautis miško ramuma. Tiosiog gulėdami lovoje, per didelius panoraminius langus, galėsite grožėtis žaliaskarėmis pajūrio pušimis.
Kambarys Nr.2 "Burės" - su vaizdu į pušyną, galima mėgautis pušyno grožiu pro didelius panoraminius langus.
Kambarys Nr.3 "Bangos" - puikus kambarys su atpalaiduojančiu panoraminiu vaizdu.
Kambarys Nr.4 "Jūra" - kambaryje galima mėgautis žvaigždėto dangaus grožiu naktį. Antrame kambario aukšte įrengtas miegamasis su didele plačia dvigule lova. Gulėdami lovoje galėsite mėgautis žaliaskarėmis pušimis.
Kambarys Nr.5 "Žuvėdra" - per stoglangius galėsite mėgautis žaliaskarėmis pušimis ir gamtos teikiamais garsais.
Kambarys Nr.6 "Ramybė" - rojaus kampelis, pasiilgusiems ramybės ir tylos. Čia per stoginius langus krintati šviesa užlieja neapsakoma ramybe.
Kambarys Nr.7 "Saulėlydis" - ramybės kampelis, kuriame galite džiaugtis teikiamais malonumais, vaizdu į pušyną ar banguojančią jūra.
Kambarys Nr. 8 "Audra" - subtili prabanga ir komfortiški rankų drabo baldai. Įsitaisę minkštuose foteliuose galite stebėti banguojančią jūra, saulėlydį. Jūsų poilsiui yra įrengta didelė terasa su jūros panorama. Pranbangių apartamentų antrame aukšte įrengtas miegamasis su didele lova.
Restoranas
Ant pačio Baltijos jūros kranto "Chateau Amber" restoranas - įspūdingo grožio, kuris darniai susilieja su supančia aplinka. Čia vakarienė patiekiama žvakių šviesoje, ošiant jūros bangoms ir grojant tyliai smuiku.
Pagrindinė "Gintarinės pilies" salė - erdvus "Xdecor" poviljonas pačiose kopose, kuriame telpa iki 100 svečių. Restorano grindys dengtos smėliu, todėl išnyksta ribos skiriančios sale su supančia aplinka.
Restorano personalas - ilgamečiai virtuvės meistrai - kurie stebina svečius įvairiausiai patiekalais, skirtais išrankiausiams gurmanų skoniui. Virtuvėje gaminamas maistas aukščiausios klasės ir kokybės.
Konferencijos
Ideali vieta konferencijai, seminarams prie jūros Palangoje, ant pačio jūros kranto. Poilsiautojų mokymams, rezultatų aptarimams visiškai tinkama vieta su išskirtini aptarnavimu ir papildomomis paslaugomis.
Posėdžio kambario vietų skaičius iki 16 asmenų.
Organizuoja - kavos pertraukėles, verslo pietus, vakarienes. Taip pat pagal kliento pageidavimą teikiame kavą/arbatą, gėrimus, lengvus užkandžius, galima pateikti posėdžių kambaryje arba kambario terasoje su vaizdu į jūra.
Įranga - belaidis internetas, ekranas, televizorius, magnetinė lenta bei markeris rašymui, multimedia projektorius, lazerinė rodyklė.
Kaina
Dvivietis - Liuksas - "Pušis" - V,VI kambario kaina 280 Lt / 81 € VII-IV kambario kaina 240 Lt / 69 €
Dvivietis - Liuksas - "Burės" - V,VI kambario kaina 280 Lt / 81 € VII-IV kambario kaina 240 Lt / 69 €
Dvivietis - Liuksas - "Bangos" - V,VI kambario kaina 280 Lt / 81 € VII-IV kambario kaina 240 Lt / 69 €
Dvivietis - Mini Liuksas - "Jūra" - V,VI kambario kaina 230 Lt / 67 € VII-IV kambario kaina 200 Lt / 59 €
Standartinis (dvivietis) - " Žuvedra" - V,VI kambario kaina 210 Lt / 61 € VII-IV kambario kaina 180 Lt / 53 €
Standartinis (dvivietis) - "Ramybė" - V,VI kambario kaina 210 Lt / 61 € VII-IV kambario kaina 180 Lt / 53 €
Apartamentai (2 kamb, keturvietis) - "Saulėlydis" - V,VI-500 Lt / 145 € ( 2 asmenims ) V,VI-600 Lt / 174 € ( 4 asmenims ) VII-IV kambario kaina 400 Lt/ 117 €
Apartamentai (dvivietis) - "Audra" - V,VI kambario kaina 500Lt / 145 € VII-IV kambario kaina 400 Lt/ 117 €*
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Atsiliepimai
2023 Gegužės 19
buy tadalafil 20mg without prescription cheap cialis generic pills for ed
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Jei sunkiai užmiegate ar dažnai atsibundate, pabandykite apie 16-18 val. nueiti į pirtį ir išsiperti čiobrelių užpilo garuose. Įsitikinsite – miegas pasidarys gilus ir saldus.