Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Į sveikatą, arba maudynės vyne
Straipsnio data: 2016-02-05

Vynas ir Prancūzija tyri tiek daug sąsajų, kad turbūt būtų sunku ir atskirti, kuris be kurio negalėtų išlikti. Vyno turizmas šioje šalyje yra puikiai išplėtotas – pravažiuojančius keliautojus žavi bekraščiai vynuogynai, turistus kviečia tūkstančiai vyno rūsių, vyno žinovus vilioja galybė išskirtinių vyno rūšių. Atrodytų, viskas tuo ir pasakyta. Tačiau vyno krašte galimos ir kitokios su vynu susijusios pramogos.


Vyno terapija

„In vino sanitas", - įsitikinę Les Sources de Caudalie viešbučio-spa centro įkūrėjai, savo prieštaringai vertintą verslą pradėję 1999 m. Prancūzijoje, netoli Bordo miesto įsikūrusio spa centro lankytojai gali ne tik išbandyti maudynes vyno statinėje, bet ir kitas su šiuo gėrimu susijusias spa procedūras.

Kaip jums patiktų Cabernet pilingas, masažas su vynuogių sėklų aliejumi arba raudonojo vyno vonia? Atliekant įvairias spa procedūras, kurioms būtinai naudojamas vynas, vynuogės ar kiti jų produktai, taip pat naudojamas  iš daugiau nei 500 m gylio terminio šaltinio išgaunamas natūraliai karštas mineralinis vanduo.

Šiuo metu šis vyno terapiją siūlantis spa centras jau nėra vienintelis – tokios pat koncepcijos spa centrai buvo atidaryti ir kitose šalyse, pavyzdžiui, Ispanijoje, Turkijoje, JAV, Brazilijoje ir kt.


prancuzija_vynas_pirtyje.jpg

Nuotr. sources-caudalie.com


Svetainės Pirtyje.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško Pirtyje.lt administracijos sutikimo draudžiama.


 

Rašyti komentarą
Pranešti jei kasnors dar parašys komentarą šiam straipsniui
Komentarai
aridas_pirtininkas
Parašė: 2012-07-13
teko bandyti ir man keletą procedūrų su vynu, tik gal vynas nebuvo toks išskirtinis, o štai vynuogių kauliukų aliejus mano mylimiausias, jis nėra toks "sunkus" kaip visų mėgstamas alyvuogių :)

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Lietuvių liaudies pasakose dažnai velniai, laumės, raganos naktį, po dvyliktos valandos, rinkdavosi į pirtis ir, radusios besimaudančius, užplakdavo vantomis negyvai.
Skelbimai
Profesionalios pirtininko - masažuotojo paslaugos visoje Lietuvoje.
Dirbu su įvairaus dydžio grupėmis arba vienu žmogumi. Mano tikslas - suteikti kokybišką paslaugą, kad žmogus pajustų pirties malonumą, atsipalaiduotų ir...
Jauki ir nedidelė pirtis šalia Vilniaus tikros pirties gerbėjams. Puikiai pritaikyta vanotis ir vanoti.  Galima šveisti kūną druska, kava, moliu  ir kitomis priemonėmis. Vienu metu patogiai telpa 6 - 8 žmonės. Pirtyje stovi...
Atliekame įvairius staliui skirtus darbus. Įrenginėjame pirtis, priešpirčius, terasas ir pavesines. Konsultacija telefonu: +37068222436