Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Druska pirtyje: švelnios odos paslaptis
Straipsnio data: 2015-04-16

Nebūtina pirkti brangių kosmetikos priemonių norint turėti švelnią lyg kūdikio odą. Tam tereikia dviejų dalykų – iškaitintos pirties ir druskos.

Receptas išties paprastas. Pirmiausia, įkaitinkite kūną pirtyje, o gerai įšilus galima ir druskos procedūras pradėti.

Druskų procedūroms geriausiai tinka rupi jūros druska, tačiau tiks ir ta, kurią įprastai naudojate virtuvėje. Paėmę į saują druskos, sukamaisiais judesiais trinkite įkaitusį kūną. Stipriau pašveiskite alkūnes, kulnus, tačiau netrinkite veido, venkite pažeistų odos vietų. Druskos pilingas padės pašalinti seną odos sluoksnį. Be to, į kūną įtrinta druska skatina prakaitavimą. Baigus pilingą reiktų apsiprausti drungnu vandeniu.

Druskos procedūrą galite vainikuoti ištrindami kūną medumi. Jis nušveistai odai suteiks dar daugiau švelnumo. Palaikykite įtrintą ir ant kūno aptirpusį medų keliolika minučių ir nusiprauskite. Po tokios procedūros nebereikia jokių kūno losjonų ar kremų, nebent labai tempia odą. Po druskos pilingo oda paruošta ir kitoms kūno kaukėms.

Šveitimo druska procedūras rekomenduojama atlikti ne dažniau nei kartą per savaitę. Į druską galima įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus – taip save pradžiuginsite ne tik švelnia oda, bet ir mėgiamu kvapu. Kai kurie druską maišo su soda, kuri minkština odą.

Svetainės Pirtyje.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško Pirtyje.lt administracijos sutikimo draudžiama.

Rašyti komentarą
Pranešti jei kasnors dar parašys komentarą šiam straipsniui

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Užpilas pirčiai ruošiamas įlašinus į indą su vandeniu keletą pasirinkto aliejaus lašų, palaistę krosnies akmenis pajusite malonų aromatą.
Skelbimai
Profesionalios pirtininko - masažuotojo paslaugos visoje Lietuvoje.
Dirbu su įvairaus dydžio grupėmis arba vienu žmogumi. Mano tikslas - suteikti kokybišką paslaugą, kad žmogus pajustų pirties malonumą, atsipalaiduotų ir...
Jauki ir nedidelė pirtis šalia Vilniaus tikros pirties gerbėjams. Puikiai pritaikyta vanotis ir vanoti.  Galima šveisti kūną druska, kava, moliu  ir kitomis priemonėmis. Vienu metu patogiai telpa 6 - 8 žmonės. Pirtyje stovi...
Atliekame įvairius staliui skirtus darbus. Įrenginėjame pirtis, priešpirčius, terasas ir pavesines. Konsultacija telefonu: +37068222436