Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Impuls (L. Asanavičiūtės)
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
L. Asanavičiūtės g. 15, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
| Baseinas
Bendra informacija
Impuls - didžiausias sporto ir pramogų parkų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu tinklą sudaro 8 sporto ir pramogų parkai: 5 iš jų Vilniuje: keturi Impuls sporto ir pramogų parkai ir didžiausias parkas Baltijos šalyse Impuls Plius, taip pat Impuls sporto ir pramogų parkas Kaune, pramogų ir laisvalaikio centre Oazė, bei Impuls sporto ir pramogų parkai Šiauliuose, Panevėžyje.
Paslaugos ir pramogos
Sporto ir pramogų centre yra įrengta moderni treniruoklių salė, aerobikos salė, rytų salė, dviračių aerobikos salė bei trikampė salė, kurioje vyksta įvairūs jogos bei kvėpavimo pratimai. Taipogi yra baseinas bei pirtis.
Treniruoklių salė
Erdvi ir šviesi treniruoklių salė įrengta pagal aukščiausius standartus. Čia yra garsių firmų „Cybex" ir „Sportesse" , „Technogym“ kardiotreniruokliai ir biomechaniniai treniruokliai, kurie yra pripažinti visame pasaulyje dėl patogumo ir veiksmingumo. Klientai, kurie nori išskirtinio dėmesio ir nuolatinių profesionalaus trenerio patarimų turi galimybę pasikonsultuoti su asmeniniu treniruotės treneriu.
Aerobikos salė
Impulse yra įrengta aerobikos salė, kurioje vyksta įvairūs užsiėmimai.
Rytų salė
Trikampėje salėje vyksta įvairus užsiėmimai: pilates, kalanetika, joga ir kiti rytietiški kovos menai.
Dviračių aerobikos salė
Dviračių salėje grupiniai užsiėmimai vyksta ant specialių firmos „TOMAHAWK" dviračių, kurių salėje yra 17. Kiekvienas pasivažinėjimas - tai ne tik sudegintos kalorijos, sutvirtėję raumenys, bet ir geros nuotaikos dozė. Dėl šios ypatingos atmosferos „Fitness bike“- viena populiariausių treniruočių Europoje.
Vandens aerobika
Vanduo - ideali terpė net tik atsipalaiduoti, bet ir fiziniams pratimams atlikti: juk vandens pasipriešinimas suteikia kiekvienam judesiui papildomą apkrovą, o traumų ir patempimų tikimybė sumažėja iki nulio. Vandens aerobika padeda atsipalaiduoti, šalina nuovargį, stiprina širdį, gerina kraujo apykaitą, tai nesudėtinga ir nepavojinga treniruotė, tinkanti įvairaus pasirengimo žmonėms.
VIP poilsio salės
Šioje zonoje yra įrengta banketinė salė, sūkurinė vonia, minkšti baldai, naujausia aparatūra ir intymūs kambarėliai. Laisvalaikio centre yra arabiško stiliaus poilsio salė su garine pirtimi (sėdimų vietų skaičius - 16) bei japoniško stiliaus salė su sauna (sėdimų vietų skaičius - 11).
Kainos
1 mėnesio kaina – nuo 164 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Ąžuolo vantas reikia rišti rugpjūtį.