Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / SPA Vilnius DIA / Bendra informacija
SPA Vilnius DIA
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Gedimino pr. 49a, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros
Bendra informacija
Vilniaus širdyje, prie Seimo rūmų Gedimino prospekte įsikūrusiame šiuolaikiškame dienos SPA centre „SPA Vilnius DIA“ atliekama daugiau nei 120 skirtingų veido ir kūno priežiūros procedūrų moterims ir vyrams.
SPA procedūros
SPA Vilnius DIA centre lankytojai gali pasimėgauti sveikatą gerinančiais masažais. Ypatingam kūno puoselėjimui siūlomos pilingo ir masažo procedūros ant marmurinio šildomo stalo Hamamo, kurios derinamos su individualia turkiška pirtimi, plaukų ir galvos odos SPA procedūromis. Per 50 veido ir kūno puoselėjimo procedūrų atliekama su profesionalia „Elemis“ (Didžioji Britanija) kosmetika.
SPA programos
SPA diena - kese pilingas ant šildomo stalo „Hamam“, 60 min. masažas pagal tradicines Druskininkų masažo technikas, plaukų plovimas su lengvu galvos masažu ir džiovinimu arba parafino vonelė rankoms ar kojoms, Deep relax poilsio kambarys atsipalaidavimui tarp procedūrų su arbatos ar kavos puodeliu. Kūno linijoms - kese pilingas - masažas ant šildomo stalo „Hamam“, ELEMIS detoksikuojanti vonia, ELEMIS anticeliulitinė, kūną formuojanti ir medžiagų apykaitą aktyvinanti procedūra, Deep relax poilsio kambarys atsipalaidavimui tarp procedūrų su arbatos ar kavos puodeliu. Vyrams - masažas su kempinėmis - masažas ant šildomo stalo „Hamam“, klasikinis viso kūno masažas, Deep relax poilsio kambarys atsipalaidavimui tarp procedūrų su arbatos ar kavos puodeliu. SPA estetika - ELEMIS bandomoji veido procedūra 30 min., SPA pedikiūras, manikiūras su lakavimu, Deep relax poilsio kambarys atsipalaidavimui tarp procedūrų su arbatos ar kavos puodeliu. Egzotinių ritualų malonumas - ELEMIS aromatinė akmenų terapija, ELEMIS veido procedūra Egzotinė drėgmės gaiva 30 min., ELEMIS egzotinis ritualas rankoms arba ELEMIS maloniai gaivinanti pėdų procedūra, Deep relax poilsio kambarys atsipalaidavimui tarp procedūrų su arbatos ar kavos puodeliu. Antistresinė programa – pirtis, kūno raumenų masažas, masažas veidui, poilsio kambarys. Grožio diena – pirtis, masažas, veido masažas, pėdų masažas.
Maitinimas
Kiekvienas svečias prieš ir po procedūrų gali pasimėgauti autentiškomis žolelių arbatomis, kurias sukūrė „SPA Vilnius“ centruose dirbantis medicinos mokslų daktaras P.Dagilis.
Kainos
SPA programos – nuo 200 iki 349 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Praeityje lietuviai pirties eidavo dieną, ligi saulės laidos. Ėjimas pirties buvo priskiriamas prie dienos darbų; Šventvakaris prasidėdavo po pirties.
S. Daunys. "Pirtis kaimo kultūroje"