Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / Body Gym / Bendra informacija
Body Gym
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Olimpiečių g. 3, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
| Baseinas | Sukūrinė vonia
Bendra informacija
Sveikatingumo ir sporto klubo „Body Gym“ lankytojams - paslaugos iš gausaus siūlomų sveikatingumo užsiėmimų sąrašo.
Paslaugos ir pramogos
Erdvios, šviesios, puikiai vėdinamos treniruoklių ir dvi aerobikos salės laukia ne tik mėgstančių sportinius užsiėmimus, bet ir romantiškos sielos svajotojų, ieškančių įkvėpimo besigėrint nuostabiu senojo Vilniaus gamtovaizdžiu per klubo langus.
Aerobika
Laiko išbandymus atlaikiusi klasikinė aerobika, raumenis tvirtinantis kūno dizainas, intensyvios Step treniruotės, šokio ritmai, bokso elementai, taip pat madingi jogos, pilates ar kalanetikos užsiėmimai - visa tai klientų poreikiams patenkinti.
Treniruoklių salė
400 kvadratinių metrų ploto treniruoklių salė - naujos kartos JIMSA jėgos ir SCIFIT aerobinė sportinė įranga: slenkantys takeliai, lipynės, dviračiai, elipsiniai treniruokliai. Joje taip pat įrengta gera ventiliacijos bei kondicionavimo sistema. Salėje dirba patyrę profesionalūs treneriai, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir pamokys kaip taisyklingai atlikti įvadinę treniruotę.
Kineziterapija
Sprendžia žmonių, turinčių nusiskundimų dėl judėjimo funkcijų (stuburo, raumenų, sąnarių veiklos) sutrikimų, kamuojamų lėtinių bei ūmių nugaros, kaklo bei sąnarių skausmų bei ligų, problemas.
Kitos paslaugos
Gydomasis masažas - tai natūralios terapijos metodas, padedantis atkurti natūralią organizmo pusiausvyrą, atgauti fizinę ir dvasinę sveikatą. Hatha joga - veikia per ypatingas kūno padėtis, kurios sukelia tam tikrus fizinius pokyčius žmogaus organizme, kurie savo ruožtu veikia protą ir dvasią. Fizinis kūnas stiprėja ir harmoningai pasiekia aukščiausiąjį savo funkcionavimo tašką - ir fiziologinį, ir psichologinį. Siekdami lankstaus ir grakštaus kūno Hatha Jogos pasekėjai randa šaltą protą bei dvasios ramybę. Ieškodami sveikatos ir ištvermės jie tampa ryžtingi ir susitelkę. Gydydamiesi susirgimus, jie prisiliečia prie neribotų energijos rezervų, patiria naują džiaugsmą ir pilnatvę.
Kosmetologinis kabinetas
„Body Gym“ teikiamos paslaugos: veido kaukės, rūgštinis pilingas, permanentinis makiažas, makiažas, veido masažas, plaukų šalinimas vašku, auskarų vėrimas.
Mitybos konsultacijos
Mitybos specialistė Edita Poškaitienė padės siekti geidžiamų rezultatų: pagražinti kūno formas, sumažinti riebalų masę, pagerinti savijautą, sustiprinti organizmo imuninę sistemą.
Lieknėjimo programa
Tai 3 mėnesių intensyvi sporto programa, skirta tiems, kurie siekia greitai ir ilgam sulieknėti, derindami sportą su sveika mityba.
Kainos
Neribotas abonentas – 1mėn. – 180 lt. Pirčių kompleksas – vienas apsilankymas – 20 lt.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Sauna ir moteris kaitina taip pat
Priežodis