Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / Viva Gym / Bendra informacija
Viva Gym
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
K. Kalinausko g. 2B, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Eteriniai aliejai
Bendra informacija
Sveikatingumo centras „Viva Gym“ įsikūręs strategiškai patogioje vietoje - Vilniaus miesto centre. Sporto klube dirba profesionalūs, kvalifikuoti treneriai, dietologė, masažistė. Šie specialistai visada pataria, kaip per trumpiausią laiką pasiekti maksimalių rezultatų.
Paslaugos ir pramogos
„Viva Gym“ siūlo įvairių tipų masažus moterims ir vyrams. Taipogi yra sporto salė su gausiu treniruoklių pasirinkimu, o taip pat pirtis. Dar daugiau yra specialiai sukurta programa kūno linijoms tobulinti – kūno dizaino programa.
Kūno dizainas
Kūno dizaino programa – tai VIVA GYM sveikatingumo centro vizitinė kortelė. Šios programos veiksmingumą rodo ilgametė patirtis, remiantis kuria kiekvienais metais klientai pasiekia įspūdingų rezultatų. Kūno dizaino programa skirta tiek moterims, tiek vyrams. Mitybos planas yra sudaromas nesivaikant dietų ar madų.
Masažas
Liposažas - stangrina odą, padeda atsikratyti celiulito. Relaksacinis-aromaterapinis masažas - atliekamas įtrinant biologiškai aktyvius taškus eteriniais aliejais. Veido liposažas - skirtas veido bei kaklo sritimis. Klasikinis kūną stangrinantis masažas, nugaros masažas, galvos ir sprando masažas. Chiroplastinis masažas- padės sustangrinti odą, suteiks liftingo efektą.
Treniruoklių salė
Jėgos treniruoklių salė su moderniausiais, tarptautinį pripažinimą pelniusiais itališkais PANATTA SPORT treniruokliais. Modernūs ir nepriekaištingo dizaino treniruokliai yra sukurti pagal žmogaus kūno linijas: suoliukai yra išlenkti pagal stuburo kreivę - taip jie apsaugo nugarą nuo per didelės apkrovos. Hantelių gausa bei štangų įvairove VIVA GYM gali drąsiai konkuruoti su didžiausiais sporto klubais.
Kainos
Masažas – nuo 40 iki 150 litų. Kūno dizainas - 599 litai. Treniruoklių salės abonentai 1 mėn. – nuo 149 iki 179 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Seniau Lietuvoje grįžus iš pirties, dėkodavo „užu šilumų”, gerdavo alų, girą ar burokų rūgštį, valgydavo duoną su druska, užgerdami šaltu vandeniu, o jei kam pirty galva sugaruodavo, tam duodavo raugintų ar žalių kopūstų.