Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Ajurvedos centras SPA SHANTI
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Subačiaus g. 17, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros
Bendra informacija
Ajurvedos SPA centras SHANTI – puiki atsipalaidavimo vieta, kur kiekvienas gali pailsėti nuo dienos rūpesčių, sustiprinti sveikatą, atjauninti kūną, nuraminti protą, atrasti vidinę ramybę.
SPA Procedūros
Keralos procedūra - kūno masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais. Didžioji Abjanga - Keturių rankų viso kūno masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais. Relaksacinė procedūra - kūno masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais. Procedūra nėštumo ir poneštuminiu metu - kūno masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais. Kūno šveitimas - tai ne tik atgaiva nuvargusiam kūnui ir protui, bet ir nuostabus būdas pagražinti odą. Anticeliulitinė procedūra - problematinių vietų masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais. Jogos procedūra - viso kūno masažas, garinė pirtis, vario vonia su žiedlapiais.
Masažai
Keralos masažas - padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, todėl po masažo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažas nėščioms ir jau pagimdžiusioms - masažo metu skiriamas ypatingas dėmesys moteriai ir būsimam kūdikiui. Mažoji abjanga – dviejų rankų - išvalo nuo šlakų ir toksinų bei atjaunina audinių ląsteles, mažina galvos, sąnarių ir nugaros skausmus, harmonizuoja organizmo sistemų veiklą, šalina stresą ir depresiją, taip pat nuovargį – grąžina fizines ir dvasines žmogaus jėgas. Antistresinis masažas - gerina savijautą, malšina skausmus ir greitai atpalaiduoja kūną. Dainuojančių dubenų masažas - organizmo harmonijos sugražinimas, kūno bei nervų sistemos atsipalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.
SPA ritualai
Shanti Keralos ritualas vienam – pėdų vonelė, kūno masažas, raudonojo vario vonia su žiedlapiais, ajuverdinė arbata. Indiškas ritualas dviem- pėdų vonelė, masažas, pirtis, specialus sjurvedinis kokteilis ir vaisiai vario vonioje su rožių žiedlapiais, suteikiantys dvasinės ramybės ir palaimos pojūtį.
Pančakarma
Tai specialus kūno ir sielos valymas, kuris atliekamas pagal visas senovines indiškas Ajurvedos tradicijas: atliekamas ugnies ritualas arati, meditacija, giedamos mantros, specialiai paruošiama ir papuošiama patalpa.
Kainos
Pančakarma nuo 300 iki 4800 litų. Pirtis – 40 litų. Masažas nuo 120 iki 230 litų. Procedūros – nuo 290 iki 330 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Senoviniuose mituose apie pasaulio sukūrimą kalbama, kad Japonijos dievai maudydamiesi sukūrė Visatą.