Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / Impuls (Ozo) / Bendra informacija
Impuls (Ozo)
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Ozo g. 41, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
| Baseinas | Sukūrinė vonia
Bendra informacija
Impuls - didžiausias sporto ir pramogų parkų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu tinklą sudaro 8 sporto ir pramogų parkai: 5 iš jų Vilniuje: keturi Impuls sporto ir pramogų parkai ir didžiausias parkas Baltijos šalyse Impuls Plius, taip pat Impuls sporto ir pramogų parkas Kaune, pramogų ir laisvalaikio centre Oazė, bei Impuls sporto ir pramogų parkai Šiauliuose, Panevėžyje.
Paslaugos ir pramogos
Sporto ir pramogų centre yra įrengta moderni treniruoklių salė, aerobikos salė bei trikampė salė, kurioje vyksta įvairūs jogos bei kvėpavimo pratimai. Taipogi yra baseinas, pirtis, soliariumas, skvošas ir stalo tenisas.
Treniruoklių salė
Erdvi ir šviesi treniruoklių salė įrengta pagal aukščiausius standartus. Čia yra garsių firmų „Cybex" ir „Sportesse" , „Technogym“ kardiotreniruokliai ir biomechaniniai treniruokliai, kurie yra pripažinti visame pasaulyje dėl patogumo ir veiksmingumo. Klientai, kurie nori išskirtinio dėmesio ir nuolatinių profesionalaus trenerio patarimų turi galimybę pasikonsultuoti su asmeniniu treniruotės treneriu.
Aerobikos salė
Impulse yra įrengta aerobikos salė, kurioje vyksta įvairūs užsiėmimai.
Trikampė salė
Trikampėje salėje vyksta įvairus užsiėmimai. Intro (A, Step) - treniruotė, skirta susipažinimui su aerobikos pagrindiniais žingsniais, nesudėtingomis kombinacijomis. Rekomenduojame pirmą kartą einantiems į aerobikos užsiėmimus. Pilates – tai unikali programa, sukurta Rytų technikų taiči ir jogos judesių bei baleto elementų pagrindu. Šie užsiėmimai lavina laikyseną, stipriną visus kūno raumenis. Sukurk save - smagus, aerobikos užsiėmimas kuriame didžiausias dėmesys skiriamas ištvermės lavinimui ir kūno tobulinimui. Joga — unikalios asanos (pozos), lėti ir plastiški judesiai, kvėpavimo pratimai išmankština kiekvieną kūno raumenį, gerina judesių koordinaciją, plastiką. Aš ir Mama - smagi treniruotė mamai ir jos vaikučiui. Bendraminčių būryje mamos galės ne tik tobulinti kūno formas, sustiprėti ar pasisemti energijos, bet ir atrasti naujų draugių bei neįkainojamų patarimų vaiko auginimo klausimais.
Kainos
1 mėnesio kaina – nuo 164 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
„Regėjau pirtį medinę… Ir kad prikūreno ją stipriai, rūbus nusimetė, ir pasiėmę jaunas medžio vyteles save plakė taip stipriai, kad jau be kvapo iš ten išslinkdavo, o tada vandeniu šaltu užsiliedavo, kad atsigautų.“ Taip kalbėjo apaštalas apie paslaptingą slavų tautos dvasią.