Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
East- Island (Vilnius)
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Konstitucijos pr. 26, „Forum Palace“ , Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Kubilas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros
Bendra informacija
Šis SPA centras - vienas didžiausių SPA centrų Vilniaus mieste, nustebinsiąs net ir daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą bei išskirtinį dėmesį svečius.Paslaugos ir pramogos. SPA centro svečiai gali pasimėgauti tradiciniais ir rytietiškais masažais, egzotinėmis SPA procedūromis, atgaivinti bei palepinti odą prabangia Darphin kosmetika ar tiesiog atsipalaiduoti bei pailsėti aromatinėse žiedlapių voniose.
SPA procedūros
„East Island“ SPA centre yra atliekamos egzotinės veido ir kūno kaukės bei šveitimai, aromaterapinės vonios ir kitos viliojančios procedūros. Viena iš jų yra kūno šveitimas, kuris puikiai tinka prieš bet kurį masažą ar kitą kūno procedūrą. Kūno šveitimo metu yra pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros. Kaukės ir įvyniojimai odai suteikia gyvybingumo ir jaunatviško švytėjimo pojūtį. Hamamas ir vonios malonumai atpalaiduoja, nuramina ir apvalo visą kūną. Taipogi salone yra teikiamos egzotinės procedūros – Kangalo žuvelių SPA procedūra – malonus žuvelių kutenimas, kuris išvalo visą kūną, Rytietiška procedūra ausims – kurios dėka yra ištraukiami įvairūs nešvarumai, toksinai bei kitos kenksmingos medžiagos.
Masažas
SPA centre yra teikiami tradiciniai, Tailando ir vakuuminiai masažai. Tradicinio masažo metu yra naudojamos tam tikros natūralios priemonės, tokios kaip medus ar šokoladas, kvapiosios aromaterapinės medžiagos, akmuo ar bambukas, kurių dėka yra pasiekiamas dar stipresnis ir gilesnis poveikis. Tailando masažo meistrai iš Tailando yra pasiruošę atskleisti relaksacijos paslaptis ir išvaduoti kūną nuo įtampos, suteikiant malonios ramybės ir palaimos pojūtį. Vakuuminiai masažai su „Starvac“ aparatu – su šiuo prietaisu galima atlikti refleksologinio pobūdžio taškinius masažus, veido masažą, viso kūno limfodrenažą, gydyti celiulitą ir mažinti nugaros skausmą.
SPA rinkiniai
SPA centras „East Island“ siūlo procedūras ir skubantiems, teturintiems vos valandėlę laiko, taip pat ir atvykusiems ilgesniam laikui, trokštantiems pailsėti nuo pašėlusio gyvenimo ritmo ir susigrąžinti iššvaistytas jėgas. Tokiems klientams yra sudaromos keletos dienų programos, atsižvelgiant į konkrečius pageidavimus bei poreikius. Specifiniams norams bei poreikiams pritaikyti SPA rinkiniai, sudaryti iš atpalaiduojančių SPA vonių, puoselėjančių grožio procedūrų bei egzotinių SPA programų. Yra rinkiniai moterims, vyrams, visiems, poroms, egzotiniai rinkiniai ir SPA programų rinkiniai.
Kainos
Masažai – nuo 60 iki 250 litų. SPA procedūros – nuo 30 iki 150 litų. SPA rinkiniai – nuo 115 iki 1000 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Ilgus amžius lietuviams po pirties vienintelis gėrimas buvo tik gira, nes ji geriausiai atstatydavo skysčių disbalansą, numalšindavo troškulį, išvalydavo kepenis ir inkstus.