Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Pirties paieška / Forum / Bendra informacija
Forum
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Konstitucijos pr. 26, Vilnius
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
  • big image
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Baseinas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros
Bendra informacija
Sporto ir poilsio kompleksas „Forum“ yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje Vilniuje. Puikūs specialistai ir nuostabi aplinka, kiekvienam žmogui suteikia dvasinę ramybę, o kūnas tampa sveikas, tvirtas bei gražus.
Paslaugos ir pramogos
Sporto klube yra organizuojami grupiniai užsiėmimai: aerobika, joga, pilates, aqua, nėščiųjų užsiėmimai, kovos menai. Taipogi yra baseinai bei pirtys, treniruoklių salė, kineziterapija, asmeninės treniruotės, vaikų klubas, soliariumas, masažas, stalo tenisas, SPA centras.
Baseinas
Poilsio komplekso baseine yra trys plaukimo takai, pritaikyti greitam plaukimui, „Aqua" treniruotėms ir mažųjų žaidimams, neabejotinai nustebins ir tikrus plaukimo aistruolius, ir pradedančiuosius.
SPA
Naujoji grožio ir poilsio oazė, įsikūrusi sporto, pramogų ir verslo centre „Forum palace", kiekviena savo detale atspindi Tolimųjų Rytų SPA išmintimi bei filosofija paremtą įmonės koncepciją, vilioja egzotinių paslaugų įvairove bei išskirtine rytietiškai jaukia aplinka. Vienas didžiausių ir įspūdingiausių SPA centrų Vilniaus mieste nustebins net ir daug kur keliavusius ar daug ką mačiusius, vertinančius privatumą bei išskirtinį dėmesį svečius.
Treniruoklių salė
Erdvioje 1000 kvadratinių metrų mėgėjams ir profesionalams skirtoje treniruoklių salėje vienu metu gali sportuoti iki 120 žmonių. „Cybex" ir „Lifefitness" jėgos treniruoklių įvairovė padės ne tik išlaikyti gerą formą, bet ir pasiekti aukštų rezultatų.
Grupiniai užsiėmimai
Aerobika - tai besikartojantys fiziniai pratimai, kurių metu dirba kuo daugiau raumenų grupių, organizmas geriau aprūpinamas deguonimi. Joga - tai visavertė savęs tobulinimo sistema, atsiradusi Indijoje. Pagrindiniai jogos principai: tinkami pratimai (asanos), taisyklingas kvėpavimas, atsipalaidavimas, racionali mityba, pozityvus mąstymas ir meditacija. Pilates - unikali raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų sistema. Kovos menai - 115 kv. m tatamiu išklotoje kovos menų salėje, skambant tradicinei tailandietiškai muzikai, vedama keletas skirtingų užsiėmimų: Muay-thai ir Box Power.
Maitinimas
Poilsio komplekse yra įsikūręs restoranas „Terrazza“.
Kainos
Masažas – 80 – 200 lt. Individuali narystė – 495 Lt.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Sula – ne tik gėrimas, bet ir vaistas, padedantis iš organizmo pašalinti susidariusius akmenis, toksinus, šlakus, druskas. Sula gerina medžiagų apykaitą organizme.