Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Impuls (L. Asanavičiūtės)
Įvertinimas:
 
Pirties aprašymas
Sporto ir pramogų komplekse „Impuls“ yra įrengtos trys pirtys: infraraudonųjų spindulių, sauna bei garinė pirtis.
Sauna
Idealus būdas sušilti, pailsėti, palepinti ir kūną, ir sielą. Saunoje raumenys atsipalaiduoja ir nuovargis išnyksta. Gausiai prakaituojant atsikratoma šlakų, oda tampa lygesnė ir stangresnė, sumažėja raukšlių. Pasikaitinus saunoje labai gera nusiprausti po dušu arba panirti į vėsų baseino vandenį. Geriausia kaitintis po 2-3 kartus su pertraukomis, taip šios malonios procedūros rezultatas bus dar geresnis.
Infraraudonųjų spindulių pirtis
Infraraudonųjų spindulių saunoje sklindančios infraraudonosios elektromagnetinės bangos neįkaitina oro (50-55°C), tačiau net iki 4 cm sušildo žmogaus kūno paviršių. Atliekant šią procedūrą sušyla visi audiniai, gerinama kraujo ir kitų kūno skysčių apykaita. Šioje saunoje prakaituojama 2-3 kartus gausiau negu kitose, todėl tai idealus pasirinkimas norintiems numesti svorio. Infraraudonųjų spindulių saunos tinka vaikams bei turintiems širdies ir kraujagyslių veiklos sutrikimų.
Garinė pirtis
Garinėje pirtyje išskiriama itin didelė, iki 100 proc. drėgmė esant gana žemai, apie 45-49°C temperatūrai. Garai puikiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, didina ištvermę ir darbingumą, palengvina kvėpavimą, atveria odos poras, gerina kraujotaką. Po šios procedūros jausitės pailsėję ir kupini jėgų.
Baseinas
Po kaitinimosi galima atsigaivinti baseine ar sūkurinėje vonioje.

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Einant iš pirties, purvinus baltinius reikia užsidėti ant galvos, kad linai ilgi augtų.
Latvių liaudies išmintis