Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Pradžia / Profilis / PATIKO
aridas_pirtininkas
pirtininkas, masažuotojas
Įvertinimas:
Zervynų dūminė pirtis yra įsikūrusi etnografiniame Zervynų kaime, Varėnos rajone. Zervynų kaimas yra etnokultūrinis draustinis su unikalia senovine medine architektūra.
Įvertinimas:
Sporto ir poilsio kompleksas „Forum“ yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje Vilniuje. Puikūs specialistai ir nuostabi aplinka, kiekvienam žmogui suteikia dvasinę ramybę, o kūnas tampa sveikas, tvirtas bei gražus.
Įvertinimas:
Sodyba, skirta šeimyniniam poilsiui, įsikūrusi Kiemento ežero pakrantėje, gražioje, ramioje vietoje, 44 kilometrai nuo Vilniaus, šalia istorinio Giedraičių miestelio.
Įvertinimas:
Už keliolikos kilometrų nuo Trakų, greta Rūdiškių miestelio įsikūrusi Bajambalės sodyba. Sodyboje įrengta pirtis, tinklinio ir krepšinio aikštelė.
Kontaktai
Telefonas
8 698 33580
Adresas
Elektroninis paštas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Rąstinės pirčių statybos pranašumus patvirtino šimtmečiai. Mat medžio rąstai "kvėpuoja", jie - pralaidūs orui, skirtingai negu akmuo ar kita statybinė medžiaga.
Iš G.Balode ir Z.Karklinš knygos "Pirtis"
Skelbimai
Profesionalios pirtininko - masažuotojo paslaugos visoje Lietuvoje.
Dirbu su įvairaus dydžio grupėmis arba vienu žmogumi. Mano tikslas - suteikti kokybišką paslaugą, kad žmogus pajustų pirties malonumą, atsipalaiduotų ir...
Jauki ir nedidelė pirtis šalia Vilniaus tikros pirties gerbėjams. Puikiai pritaikyta vanotis ir vanoti.  Galima šveisti kūną druska, kava, moliu  ir kitomis priemonėmis. Vienu metu patogiai telpa 6 - 8 žmonės. Pirtyje stovi...
Atliekame įvairius staliui skirtus darbus. Įrenginėjame pirtis, priešpirčius, terasas ir pavesines. Konsultacija telefonu: +37068222436