Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Poilsio ir pramogų parkas „TonyResort“
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Anupriškių k. Trakų r.
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
 • big image
Bendra informacija
Paslaugos
| Kubilas | Pirties procedūros | Vantos
Bendra informacija
Nuotykių ir aktyvaus poilsio parkas - „TonyResort“ skirtams tokiems poilsiautojams, kurie mėgsta aktyviai praleisti laisvalaikį, pasigrožėti nuostabia gamta, kurioje tikras rojus – nuostabiai sutvarkytas pušynas, Gilužio ežeru, nedidelėmis kalvomis ir tikra lietuviška pelke. Vienas iš pagrindinių šio parko tikslų – suteikti galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio ir dulkių į ramų ir širdžiai malonų gamtos kampelį, kuriame galima ne tik lėtai vaikščioti, bet ir pailsėti nuo nuolat skubančių miesto. Poilsio parke gali lankytis įvairaus amžiaus ir išsilavinimo bei mentaliteto asmenys, čia kiekvienas žmogus: vaikai ar paaugliai, šeimos su vaikais ar pavienės jaunų žmonių grupelės, įmonių darbuotojai ar svečiai iš užsienio atras sau patinkančios ir širdžiai artimos veiklos.
Paslaugos ir pramogos
Poilsio parke yra daug įvairiausių pramogų: teniso kortai – viena naujausių paslaugų. Šis žaidžiamas gamtos prieglobstyje. Teniso aikštėje sintetinis gruntas visiems, kas mėgsta greitą ir efektyvų žaidimą. Kadangi aikštynas atitinka visus reikalavimus tai čia dažnai rengiami Lietuvos ir tarptautiniai turnyrai. Šalia teniso aikštės – yra vietos ir žiūrovams.
Paplūdimio tinklinio aikštelė - šiuo sportu kiekvienas gali mėgautis tik vasaros metu. Upėtakių žvejyba – dar viena nauja paslauga. Visi norintys pasijausti žveju ar žvejybos mėgėju gali čia tai padaryti. Upėtakiai maitinami gyvu mailiumi, todėl yra ekologiški ir užauginti imituojant kiek įmanoma natūralesnes gyvenimo sąlygas. Jodinėjimas žirgais/poniais – ši pramoga skirta visai šeimai. Tai puiki proga atsipalaiduoti, pabėgti nuo rutinos bei susidraugauti su vienais iš geriausių žmogaus draugų – arkliais. Aktyvaus poilsio parke jodinėjimas žirgais veikia kiekvieną dieną, tik reikia išankstinės rezervacijos. Taip pat suaugusiems yra skirti instruktoriai, kurie padeda užlipti ant žirgų, o mažiesiems yra skirti poniai.Dviračių nuoma - parkas turi daugiau nei 5 km pasivaikščiojimo bei pasivažinėjimo takelius, kur poilsiautojai gali kvėpuoti grynu ir gaiviu oru. Ekskursija į pelkes - ji organizuoja žmonių grupelėms, kurios metu gidas papasakoja daug įvairiausių ir įdomiausių dalykų apie pelkės struktūrą, augmenija, gyvūniją bei gyvenimiškų istorijų. Planuojantys šią ekskursija privalo turėti ilgaaulius guminius batus, kad nesušlaptų kojos.
Vandens telkiniai
„TonyResort“ poilsio namai yra įsikūrę netoli šalia švaraus Gilušio ežero Trakų rajone, todėl savo lankytojams yra siūloma aktyvios vandens pramogos: valčių nuoma ir žvejyba savomis meškerėmis.
Pobūvių/konferencijų salė
Planuojantiems pobūvius, renginius, seminarus, konferencijas, susitikimus ir asmenines bei šeimynines šventes „TonyResort“ siūlo moderniausia įranga aprūpintas sales. Pobūvių salė talpina iki 60 žmonių. Įprastai stalai išdėstomi klasės stiliumi, tačiau esant klientų pageidavimams, galima stalus išdėstyti pagal kiekvieno individualų poreikį. Salė yra pritaikyta ne tik vakarėliams, bet ir dalykiniams susitikimams ir oficialiems renginiams. Konferencijų ar seminarų metu yra rengiamos kavos pertraukėlės, dalykiniai pietūs ir furšetai.
Nakvynė
Pobūvių namo antrame aukšte yra įrengtos miegojimui skirtos patalpos. Yra įrengta po dešimt dviviečių kambarių, septyni kambariai su atskiromis viengulėmis lovomis.
Maitinimas
"TonyResort“ poilsio ir pramogų parke yra restoranas, kurio virtuvė – ant grotelių kepti patiekalai: vištienos, kiaulienos, žvėrienos kepsniai, folijoje kepti kepsniai, šviežia žuvis. Restorane galima užsisakyti prabangių vyno ir taurių gėrimų bei originalaus lietuviško alaus. Restorane dirba patyrę vyrėjai, barmenai bei kitas aptarnaujantis personalas. Pats restoranas įsikūręs per du aukštus ant Gilužio ežero kranto. Pirmame aukšte vienu metu gali lankytis – 70 žmonių, antrame – 30. Antrame aukšte yra lounge baras su minkštais ir patogiais foteliais. Taip pat čia yra lauko terasa, kurioje gali stebėti kaip yra kepami kepsniai ir kiti patiekalai. Čia telpa net 200 lankytojų.
Kainos.
Pobūvių salių kaina darbo dienomis su pusryčiais (pirmadienis-ketvirtadienis) – 2250Lt;Pobūvių salių kaina savaitgaliais su pusryčiais (penktadienis-sekmadienis) – 2750 Lt - Į kainą įskaičiuota: iki 20 žmonių nakvynė dviviečiuose kambariuose, salės nuoma, konferencijų įrangos (projektorius) nuoma,
pirtis ir lauko kubilą, laužavietė, kepsninė.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Pastatyti gerą pirtį iš plytų daug sudėtingiau negu iš medžio. Medinis pastatas visada yra „gyvesnis“, „kvėpuojantis“, pralaidus orui – rąstinių pirčių privalumus patvirtino šimtmečiai.