Registruotis
Prisijungti
Greitoji paieška
Daugiau nei 350 pirčių visoje Lietuvoje!
Eglės sanatorija
Įvertinimas:
 
Telefonas
Norėdami pamatyti telefoną, spauskite čia
Adresas
Eglės g. 1, Druskininkai
Elektroninis paštas
Svetainė
Norėdami pamatyti nuorodą, spauskite čia
  • big image
  • big image
  • big image
Bendra informacija
Paslaugos
Masažas | Baseinas | Sukūrinė vonia | Pirties procedūros | Eteriniai aliejai
Bendra informacija
„Eglės“ sanatorija - tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis gydymo ir reabilitacijos centras su mineralinio vandens ir gydomojo purvo gydykla, gydomaisiais ir diagnostiniais kabinetais, mineralinio vandens biuvete. Sanatorija veikia ištisus metus, vienu metu čia gali apsistoti daugiau nei 1500 žmonių. Iš įvairių pasaulio šalių į sanatoriją atvyksta ieškantieji efektyvaus gydymo, geros savijautos ir poilsio nuo kasdienės įtampos, miesto šurmulio.
Specialios programos
Savaitinės – programa norintiems sulieknėti, anticeliulitinė programa, antistresinė programa, „Energija“, skirta sustiprinti organizmą, „Atokvėpis“, skirta prisiminti vasaros žalumą, atsipalaiduoti, „Sveikatos šaltinis“, skirta šalinti toksinus iš organizmo, „Širdele mano“, skirta vyresnio amžiaus klientams, turintiems problemų dėl širdies, padidėjusio kraujospūdžio, „Pūdas druskos“, skirta klientams, turintiems problemų dėl sąnarių. Savaitgalinės – „Įkvėpk“, skirta turintiems problemų su kvėpavimo organais. „Judėk lengvai“, skirta turintiems problemų su stuburu ir sąnariais. „Man gerai“, skirta sąlyginai sveikiems. „Pulsas“ - skirta turintiems padidėjusį arterinį kraujospūdį, sergantiems širdies - kraujagyslių ligomis. Vienos dienos kompleksai - junona, jaunystės eliksyras, poseidonas. Taipogi sanatorijoje yra gydomieji, liekninamieji kompleksai, programos vaikams bei diagnostiniai kompleksai.
Eglė +
„Eglėje+“ yra atliekama gausybė įvairių procedūrų, kurias galima suskirstyti į: kineziterapiją, psichoterapiją, masažus, gydomąsias vonias, gydomąjį purvą ir aparatinę fizioterapiją. „Eglės“ sanatorijoje taip pat teikiamos gydytojų konsultacijos, atliekami įvairūs diagnostiniai tyrimai.
Nakvynė
Sanatorijoje yra teikiamos apgyvendinimo paslaugos.
Kainos
Vienos dienos kompleksas – 65 litai. Nakvynė – nuo 138 iki 176 litų. Pirtis – nuo 15 litų. Atskiros procedūros – nuo 10 iki 130 litų.
Vertinimai ir atsiliepimai
Bendras įvertinimas:
atmosfera:
personalas:
tvarka / švara:
kaina:
išskirtinumas:
Rašyti atsiliepimą
Mums svarbi Jūsų nuomonė! Jau lankėtės šioje vietoje? Įvertinkite ją ir šeimininkų siūlomą pirtį keliais aspektais: paslaugų kokybė, švara, tvarka, kaina ir kt.
Ši vieta patinka šiems Pirtininkų klubo nariams
Kol kas nei vienas Pirtininkų klubo nays neįtraukė šios vietos į savo mėgstamiausių pirčių sąrašą.
Darbuotojai
Kol kas nei vienas šioje vietoje dirbantis asmuo netapo Pirtininkų klubo nariu.
Šalia esančios pirtys, sodybos, SPA centrai
Ieškoti
spinduliu
žemėlapis
sąrašas

Naujienlaiškis

Norėdami užsiprenumeruoti naujienlaiškį įveskite savo el. pašto adresą
Pirtininko išmintis
Visas miškas lygus, o dvi pušys aukštesnės (Kubilas)
Lietuvių liaudies mįslė